Super Goalkeeper - Soccer Game

Penaltı Atışı Kurtarma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 31 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Luandun Games Pte. Ltd.
Birinci şahıs kamera açısından görerek penaltı atışı yapan oyuncunun toplarını yakalamaya çalışacağınız harika bir kaleci oyunudur.

Birinci şahıs kamera açısından görerek penaltı atışı yapan oyuncunun toplarını yakalamaya çalışacağınız harika bir kaleci oyunudur.

Tamamen ücretsiz olarak Windows 8 kullanıcılarına sunulan oyunu birinci şahıs kamera açısından görerek yönetiyorsunuz. Bu sebeple kendinizi gerçekten bir kaleci olarak hissedecek ve oyunun içerisine gireceksiniz. Temel amacınız, penaltı atışı yapan oyuncunun atışlarını karşılamak ve topları ağlara girmeden yakalamak. O toplar asla gol olmamalı.

3D grafikleri ile mükemmel bir kalecilik deneyimi yaşayacağınız oyunda ilk seviyelerde toplar üzerinize geliyor. Bu sebeple topu yakalamak oldukça kolay. Ancak seviye ilerledikçe oyunun zorluk seviyesi de artıyor. İlerleyen seviyelerde köşelere giden ve aniden yön değiştiren şutları karşılamak durumundasınız. Ne kadar çok şut karşılarsanız o kadar yüksek puan sahibi olursunuz. Kazandığınız puanları yeni eldiven ve toplar için kullanabilirsiniz.

Super Goalkeeper - Soccer Game oyunu içerisinde; Parlak 3D grafikler, 2 oyun modu, Çeşitli aksesuarlar, Göz kamaştırıcı futbol etkileri, Gerçekçi ses efektleri gibi bir çok özellik sizleri bekliyor.

Klasik futbol oyunlarından sıkıldıysanız penaltı vuruşlarını yakalamaya dayalı olan Super Goalkeeper - Soccer Game oyununu denemenizi öneririm.

Daha Fazla Göster
Super Goalkeeper - Soccer Game indir